Promocioni ka perfunduar

Fituesit

Pas regjistrimit të barkodeve Pampers, secili i barazvlefshëm me 1 pikë, mund të përzgjedhësh çmimin apo të vazhdosh mbledhjen e pikëve për të patur më shumë mundësi përzgjedhjeje mes niveleve të dhuratave. Shfletoni Kushtet dhe Kriteret e Lojës për më shumë informacion.

Të gjithë fituesit e promocionit


2 shtator


Daniela Cala
Fier
Daniela Cala
Fier

1 shtator


Fanjola Koroveshi
Tiranë

30 gusht


Sigi Xhelilaj
Vlorë
Dorina Lulushi
Tiranë

29 gusht


Pranvera Kryeziu
Durrës

28 gusht


Misire Lala
Tiranë
Klejd Kosta
Tiranë
Ilda Gjashta
Tiranë

27 gusht


Majlinda Brace
Tiranë
Ilda Gjashta
Tiranë
Orsiola Papa
Berat

26 gusht


Hajrije Thartori
Rrogozhinë
Anjeza Liçenji
Tiranë

25 gusht


Elda Guma
Fier

24 gusht


Donalda Mata
Sarandë

23 gusht


Dorian Prifti
Berat

22 gusht


Nertila Derveni
Tiranë
Arvina Leka
Tiranë

21 gusht


Ilda Gjashta
Tiranë
Ilda Gjashta
Tiranë

20 gusht


Denald Prifti
Tiranë
Denald Prifti
Tiranë

17 gusht


ERIN DALIPI
Tiranë

16 gusht


Jonida Dore
Tiranë

15 gusht


Halime Ymeraj
Tiranë

13 gusht


Manuela Koxhaj
Kavajë

8 gusht


Argita Begaj
Berat

6 gusht


Daniela Cala
Fier

5 gusht


Gezime Mullaj
Tiranë
ADRIATIK SUMA
Shkodër

3 gusht


Anri Zala
Tiranë
Sazan Pasmaçiu
Tiranë

31 korrik


Esmeralda Isaku
Durrës

30 korrik


Sigi Xhelilaj
Vlorë
Adhurim Jonuzi
Elbasan
Evjola Celaj
Vlorë
Evjola Celaj
Vlorë

29 korrik


Brunilda Haxhiu
Kamëz

27 korrik


Enkelejd Lamaj
Tiranë
Enkelejd Lamaj
Tiranë
Donalda Mata
Sarandë

26 korrik


Majlinda Brace
Tiranë

25 korrik


Egina Plaku
Tiranë

24 korrik


Rialda Myrtaj
Fier

20 korrik


Arta Kuliçi
Kukës

18 korrik


ARJOLA MALI
Elbasan

17 korrik


Orsiola Papa
Berat
Irena Bicja
Tiranë

14 korrik


Juliana Gjinishi
Tiranë

13 korrik


Elona Lleshi
Tiranë
EDLIRA KARASANI
Durrës
Klea Agalliu
Tiranë
Dritan Islamaj
Tiranë

12 korrik


Xhuljeta Konesha
Durrës
Erlind Naci
Tiranë

5 korrik


Ardita Pinari
Tiranë

4 korrik


Enisa Oktisi
Kavajë

3 korrik


Erion Azizolli
Tiranë
Anxhela Gega
Tiranë

2 korrik


Juna Baftiari
Tiranë

1 korrik


Suela Ahmeti
Durrës

28 qershor


Pranvera Kryeziu
Durrës
Erinda Abazi
Tiranë
Helidon Plaku
Kavajë

25 qershor


Brunilda Skenderi
Tiranë

18 qershor


Lisander Jella
Tiranë

15 qershor


ADRIATIK SUMA
Shkodër
Irena Bicja
Tiranë

8 qershor


Suada Mema
Tiranë

6 qershor


Ostrovica Qose
Tiranë

5 qershor


Rovena Cani
Tiranë

3 qershor


Elena Gjoka
Korçë
ERALD LONI
Berat

2 qershor


Iva Tufa
Tiranë

31 maj


Euglert Beshello
Tiranë
Roni Çobani
Tiranë
Roni Çobani
Tiranë
Roni Çobani
Tiranë

30 maj


Mustafa Lloshi
Durrës
Mustafa Lloshi
Durrës

29 maj


Fanjola Koroveshi
Tiranë
Sokol Gjylapi
Vlorë
Ali Alushi
Durrës

28 maj


Elona Bulica
Tiranë
Nikolina Ngjela
Tiranë
Zaje Osma
Tiranë

25 maj


Ojeda Kaciqi
Korçë
Fotjon Papa
Tiranë
Ardit Dakshi
Tiranë

24 maj


Lisander Jella
Tiranë
Fatjon Plaku
Kuçovë

22 maj


Anisa Brata
Tiranë

20 maj


Zaje Osma
Tiranë
Blerina Murataj
Vlorë

18 maj


Ilda Drini
Tiranë

17 maj


Mishel Myzeqari
Lushnje
Erjon Sotiri
Tiranë
Mariglen Aliaj
Vlorë

16 maj


Sareal Mustafallari
Tiranë

15 maj


Daniela Cala
Fier
Elvira Zonja
Korçë

14 maj


Euglert Beshello
Tiranë

13 maj


Juela Burnazi
Tiranë

12 maj


Vadiola Muca
Tiranë
MARSELA BALIAJ
Tiranë

11 maj


Tenis Abazaj
Tiranë

10 maj


Majlinda Brace
Tiranë

7 maj


Xhoesa Çaraoshi
Elbasan

6 maj


Aida Domi
Durrës
Erigela Abdurramani
Lushnje

7 prill


MARSELA BALIAJ
Tiranë

3 prill


Fabian Leka
Tiranë

2 prill


Klement Lipa
Durrës